Zaproszenia na przyjęcia dla dzieci

Urodziny dla dzieci to spore przedsięwzięcie logistyczne – szczególnie dla rodziców, którzy są organizatorami takiej imprezy. W wirze różnych przygotowań (wybór miejsca, zamówienie tortu, zapewnienie atrakcji dla najmłodszych, itd.), nie można zapomnieć o zaproszeniu gości. Oczywiście mało komu się to zdarza. Chodzi jednak o to, aby nie tylko ich zaprosić, ale także zrobić to w sposób atrakcyjny.

W naszej ofercie znajdziecie zaproszenia, które doskonale spełnią tę funkcję. Dzięki nim zaprosicie osoby, których nie może zabraknąć na urodzinach dla dzieci. Co więcej, zrobicie to w dokładnie taki sposób, jakiego życzy sobie Wasza Pociecha.

Za pośrednictwem naszej strony możliwe jest także wykreowanie zaproszeń on-line na urodziny dla dzieci. Takie rozwiązanie cieszy się rosnącą popularnością. Wszystko dlatego, że coraz więcej ludzi korzysta na co dzień z Internetu. Zapewne także osoby, które chcemy zaprosić na urodziny dla dzieci, mają do niego dostęp. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by właśnie tą drogą wysłać im zaproszenie na imprezę. A wszystko za pomocą kilku kliknięć – bez zbędnych kopert, znaczków i oczekiwania na dostarczenie.
Przyjęcie dla dziecka to nie lada wyzwanie. Oprócz odpowiedniej oprawy istotne jest mnóstwo rzeczy, jak choćby zadbanie o rozrywkę dla małych gości, a także często i dla ich rodziców. Z pomocą przychodzą oczywiście miejsca specjalizujące się w organizacji takich wydarzeń – kluby malucha, sale zabaw, parki rozrywki. Wiele osób woli jednak zacisze – jeśli takie słowo jest tu na miejscu – własnego domu. Miejsca, które dziecko dobrze zna, gdzie czuje się najlepiej, gdzie prawdopodobnie nieco mniej zestresuje się byciem „gwiazdą” wieczoru.

Wybranie miejsca przyjęcia to dopiero początek lawiny decyzji, jaka za tym idzie. Tematyka imprezy, ilość gości, menu, zestaw atrakcji, wystrój, prezenty. Najważniejsze jest, by bawić się samą organizacją, nie traktować urodzin jako czegoś nudnego. Nie. Inaczej przyjęcie i wszystko co się wokół toczy może okazać się męczarnią, a ma być przecież czymś zgoła innym! Z pomocą w organizacji służyć będzie z pewnością smartinvite – to tu możesz się zainspirować motywem przewodnim. Dzięki naszej stronie z łatwością uporządkujesz listę gości w jedną listę mailingową. Możesz również za pomocą serwisu komunikować się z zaproszonymi odnośnie menu, prezentów czy preferowanych atrakcji. Jeśli zaproszenie online wysłane poprzez platformę smartinvite to dla Ciebie za mało i chcesz dać gościom namacalny dowód, że przyjęcie wkrótce się odbędzie – skorzystaj z papierowej formy zaproszeń. Wystarczy, że wybierzesz wzór, uzupełnisz go szczegółami imprezy, a przesyłka z wydrukowanymi personalizowanymi zaproszeniami trafi pod Twoje drzwi.

Przy wysyłaniu zaproszeń pomocne będzie poproszenie gości o potwierdzenie swojej obecności. Niby banalne, ale jeśli podacie informację, do kiedy czekacie na sygnał akceptujący, zmobilizujecie wszystkich do zerknięcia w swój grafik i szybszej reakcji. Wiele osób oczywiście poczuwa się do tego, by w jakiś sposób na zaproszenie odpowiedzieć, ale nie zawsze czas i okoliczności temu sprzyjają. Dlatego właśnie smartinvite dyskretnie przypomina gościom o potrzebie potwierdzenia swego udziału w przyjęciu. Jest to ważne nie tylko dla pracowników klubu malucha, ale i dla nas, jeśli impreza odbywać ma się w naszym domu.
W przypadku przyjęć dla młodszych jubilatów bardzo ważne może być też poproszenie rodziców o zaznaczenie, czy przypadkiem któreś z dzieci nie jest uczulone na jakiś produkt – o wiele łatwiej jest kontrolować menu znając wszelkie możliwe zagrożenia, które w ferworze zabawy mogłyby zejść na dalszy plan. Taką informację Twoi goście mogą wpisać w wydarzeniu utworzonym na smartinvite.

Jeśli zdarzy się, że na urodziny zapraszamy przyjaciół naszych dzieci, których rodziców znamy tylko z krótkich chwil z przedszkolnej szatni, bardzo przydatna może być funkcja dodania mapki do wydarzenia. Wskazujemy wówczas dokładnie miejsce docelowe, unikając tym samym ryzyka, że ktoś może się w pośpiechu zagubić w drodze na nasze przyjęcie. W przypadku dziecięcych urodzinek nierzadko zdarza się, że rodzice w ogóle się nie znają, ba, nawet niekoniecznie mają ochotę się poznawać. Uprość życie wszystkim – zaznacz na zaproszeniu, czy rodzice będą mieli możliwość pozostawienia dziecka na przyjęciu, czy i oni są zapraszani i mają w wydarzeniu uczestniczyć. Jeśli mieliby wykorzystać urodziny w klubie malucha jako czas dla siebie, podaj ustalony czas trwania imprezki – ułatwi to każdemu zaplanowanie dnia.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji odnośnie organizowania przyjęcia dziecięcego – zerknij na naszego bloga. Znajdziesz tam liczne wskazówki, pomysły na organizację czasu podczas urodzin czy sprytne tricki na własnoręczne ozdoby. I podstawowa zasada: baw się samą organizacją. Pamiętaj, że dla Twojego dziecka urodziny to wydarzenie porównywalne do odczuwania przez Ciebie Wigilii – o ile nie ważniejsze. To Twoje dziecko jest przecież tego dnia w centrum świata, cieszcie się tym. A jeśli będzie Ci się wydawało, że coś nie poszło, spokojnie, Twoje dziecko pewnie nawet tego nie zauważy… ;) I o to chodzi!