10 zabaw na niezapomniany wieczór panieński

wieczor-panienski

Przygotowaliśmy 10 super zabaw, które skutecznie rozkręcą uczestniczki wieczoru panieńskiego.

 

  1. Transakcje wymienne

Potrzebne będą: agrafki.
Przygotowanie: Podziel dziewczyny na co najmniej dwie grupy. W każdej grupie powinny się znaleźć co najmniej 4 uczestniczki.
Przebieg zabawy: Każda z drużyn otrzymuje po jednej agrafce i rusza na podbój miasta. W trakcie określonego czasu (ok. 1-2 godzin) każda z drużyn próbuje wymienić agrafkę na większy i lepszy przedmiot. Po serii „transakcji wymiennych”, drużyny spotykają się w określonym miejscu, o określonym czasie. Wygrywa drużyna, której udało się zdobyć największy i najbardziej bardziej efektywny przedmiot.

  1. Wyzwania

Potrzebne będą: listy z zadaniami.
Przygotowanie: Podziel dziewczyny na co najmniej dwie grupy. W każdej grupie powinny się znaleźć co najmniej 4 uczestniczki.
Każda z drużyn otrzymuje listę zadań.
Przykładowe zadnia:
– Zdobyć numery telefonu co najmniej 4 facetów.
– Zrobić sobie fotkę z co najmniej 4 facetami.
– Sprzedać co najmniej 4 prezerwatywy.
Wygrywa drużyna, która najszybciej ukończy wszystkie zadania.

  1. Do dziurki

Do tej gry potrzebne będą: 2 przepychacze toaletowe oraz 2 rolki papieru toaletowego.
Przebieg zabawy: Dziewczyny dobierają się w pary i ustawiają po przeciwnych stronach pomieszczenia. Jedna z dziewczyn wkłada przepychacz pomiędzy nogi, druga rolkę papieru toaletowego.
Do wyścigu stają po dwie pary. W każdym starciu wygrywa para, która szybciej umieści przepychacz w dziurze rolki papieru. Oczywiście bez użycia rąk!

  1. Gorący wibrator

Do tej zabawy potrzebny będzie wibrator lub inna zabawka dla dorosłych.
Przebieg zabawy: Wszystkie dziewczyny siadają w kółku. Wibrator lub inny przedmiot podawany jest na około w trakcie trwania muzyki. Odpada dziewczyna, która trzyma przedmiot w momencie gdy przestaje grać muzyka.

  1. Panieńskie bingo

Potrzebne będą karty do gry.
Przebieg zabawy: W trakcie całego wieczoru panieńskiego dziewczyny zakreślają słowa, które padną z ust panny młodej.
Zwyciężczynią może zostać każda dziewczyna, która w trakcie wieczoru: zawoła bingo; dziewczyna, która zawoła bingo jako pierwsza lub dziewczyna która w trakcie przyjęcia zakreśli największą liczbę słów.
Przykładowe słowa do umieszczenia na karcie: Narzeczony, Kocha, Seks, Kobieta, Facet, Mąż, Toast, Penis, Impreza, Dom, Dzieci, Małżeństwo, Ślub, Wałek.

  1. Odlotowa suknia ślubna

Potrzebne będą: papier toaletowy i taśma klejąca.
Przygotowanie: Podziel dziewczyny na co najmniej dwie grupy. Każda z drużyn otrzymuje 2 rolki papieru toaletowego oraz taśmę klejącą.
Przebieg zabawy: Drużyna wybiera pannę młodą – modelkę. W wyznaczonym czasie drużyny starają się stworzyć jak najciekawszą suknię ślubną dla drużynowej panny młodej. Zwycięską drużynę wybiera prawdziwa Panna młoda.

  1. Panieńskie tabu

Potrzebne będą: klamerki do bielizny.
Przygotowanie: Na początku wieczoru wybierz jedno słowo, którego użycie będzie zakazane podczas całej imprezy np. mąż, ślub, narzeczony i  rozdaj wszystkim uczestniczkom po jednej klamerce do ubrań.
Przebieg zabawy: Każda z dziewczyn, która przyłapie inną na użyciu zakazanego słowa zabiera jej klamerkę. Wygrywa dziewczyna, która na zakończenie imprezy będzie miała największą liczbę klamerek.

  1. Zakręć bioderkami

Potrzebne będą: 2 pary rajstop, 2 piłki do tenisa oraz 2 balony.
Przygotowanie: Podziel dziewczyny na 2 drużyny. Przewiąż rajstopy wokół tali pierwszych 2 uczestniczek. Zawiąż je tak aby jedna nogawka zwisała z piłeczka tenisową umieszczoną w środku.
Przebieg zabawy: Ustaw dziewczyny na linii startu z balonem przed nimi. Celem każdej uczestniczki jest umieszczenie balonu poza linią mety, może to zrobić wyłącznie używając piłeczki tenisowej oraz siły swoich bioder. Po przekroczeniu mety zawodniczka przekazuje zestaw kolejnej dziewczynie z drużyny. Wygrywa drużyna która skończy zadanie jako pierwsza.

  1. Wybuchowe wyzwanie

Potrzebne będą: balony oraz karteczki z wyzwaniami.
Przygotowanie: Umieść po jednej karteczce w balonie i nadmuchaj go.
Przebieg zabawy: Na początku imprezy każda dziewczyna wybiera po jednym balonie. Następnie przebija balon (siadając na nim) i czyta wyzwanie z karteczki. To będzie jej wyzwanie na ten wieczór.
Przykłady: zatańcz do piosenki, sprawdź ile pianek zmieścisz buzi, zrób mini striptise.
Pamiętaj aby dobrać wyzwania dopasowane do Twoich gości.

  1. Panieńskie kalambury

Przygotowanie: Przygotuj 10 – 20 karteczek ze słowami powiązanymi ze ślubem, małżeństwem, mężczyzną, miłością. Podziel dziewczyny na 2 drużyny
Przebieg zabawy: Przebieg gry jest taki sam jak klasycznej wersji zabawy – jedna z uczestniczek losuje kartkę i stara się przedstawić bez użycia słów jej zawartość. Ma na to 30 sekund. Drużyny grają na zmianę. Wygrywa drużyna która odgadnie największą liczbę słów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *